Kontakt

Origin Soft s.r.o.
Vranovská 40
614 00 Brno
Česká republika
Obchod.: +420 774 780 761
Servis SW: +420 774 780 762
Servis HW: +420 774 780 778


Informace:
info(zavinac)finta.cz

Obchod:
obchod(zavinac)finta.cz

Servis:
servis(zavinac)finta.cz


Partnerské firmy
Samoobsluha POTRAVINY se SW FINTA kasa a systémovými vahami CAS CL-5000J v Syrovicích u Brna.

Odpoledne a přes noc z úterý 10.5. na středu 11.5. byla pro předchozí přípravě instalovaná další samoobsluha POTRAVINY manželů Duchoňových v Syrovicích u Brna. Jako pokladní místa jsou v pokladních boxech instalovány dvě PC pokladny s dotykovým monitorem, účtenkovými tiskárnami,  pultovými snímači čárového kódu a váhoscannerem a připravuje se připojení platebního terminálu a zavedení zákaznických karet. V obslužném úseku maso–uzeniny jsou instalovány dvě systémové váhy CAS CL-5000J JUNIOR. V prodejně je umístněn POS se snímačem čárového kódu a SW FINTA upraveným pro kontrolu cen zboží. V SW FINTA jsou využívány také slevové a letákové akce, tisk cenovek a závěrky pro předávání směn. Systém FINTA pracuje nad jednou databází umístněnou na serveru se samostatnými závěrkami pokladen dle zařízení, obsluhy, DPH apod.

V zázemí je instalováno Money S3 pro skladovou evidenci a fakturaci a je také využíván datový terminál pro příjem, výdej objednávky a inventuru. Money S3 bude od nového roku využíváno také jako účetní a ekonomický software.

Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém Syrovice - pokladní systém
Restaurační a pokladní systém společnosti Origin Soft s.r.o.