Prodejna FREE SHOP na LETIŠTI BRNO TUŘANY již také prodává s FINTOU kasa

18.7.2011

Prodej probíhá po zadání čísla pilotního lístku v jedné ze dvou variant, „do EU“ nebo „mimo EU“ se započtením nebo bez započtení spotřební daně. Na prodejně jsou instalovány dvě pokladny, které pracují nad společnou databází SW FINTA, ale přitom vytváří samostatné uzávěrky dle zařízení a dle variant prodeje „do EU“ a „mimo EU“. U pokladny je použitý standardní TFT monitor a prodejní plocha je upravena dle požadavků tohoto speciálního provozu. Prodej probíhá v Kč s přepočtem na EUR. V zázemí běží stejně jako na ostatních provozech systém Money S3, ve kterém je vedena skladová evidence. Systém Money S3 je využíván také pro vedení evidence catteringu na jednotlivých letech.

Nasazením SW FINTA i na tento provoz FREE SHOP, stejně jako na dříve instalované provozy INFLIGHT RESTAURACE, STAROBRNO BAR, FAST FOOD BAGUETTERIE, AVIETTE BAR, KANTÝNA a TRAVEL FUN SHOP, se opět potvrdilo, že SW FINTA je optimálním řešením pro speciální a rozsáhlé pokladní a restaurační systémy.

Letiště Brno - kasa Letiště Brno - kasa Letiště Brno - kasa Letiště Brno - kasa Letiště Brno - kasaLetiště Brno - kasa Letiště Brno - kasa Letiště Brno - kasa Letiště Brno - kasa Letiště Brno - kasa
Restaurační a pokladní systém společnosti Origin Soft s.r.o.