FINTA EXPEDICE nasazena v INPOSTu v novém provozu Bourárna v Kunovicích

18.7.2011

Společnost INPOST přesunula do svého nového provozu v Kunovicích i poslední část výroby, bourárnu. Dokončilo se tak komplexní bourárenské, mrazírenské a expediční středisko, vybavené nejmodernějšími výrobními i mrazírenskými technologiemi. Součástí komplexu je i náš systém FINTA EXPEDICE, která je zde nasazena na všech provozech. Bourárna přibyla k provozům příjem, expedice, mrazírna a v provozu je tak již více než 20 terminálů PT17 v komunikaci s podlahovými, můstkovými a visutými vahami a tiskárnami etiket a vážních lístků. Součástí dodávky byly také válečkové dráhy a UPS v krytí IP65. Systém FINTA EXPEDICE komunikuje se skladovým, účetním a informačním systémem FINANCE a načítá také objednávky z podnikových prodejen.

Nosnou činností společnosti INPOST s.r.o. se sídlem v Uherském Hradišti je produkce čerstvého chlazeného, baleného a mrazeného vepřového a hovězího masa ve výsekových i kuchyňských úpravách. V nabídce je plný sortiment vepřového a hovězího masa i drobů, výřezy mas v chlazené i mrazené formě, vakuovaná masa, apod. Samozřejmostí je i možnost úpravy balení, gramáže, či technologie opracování, v návaznosti na požadavky zákazníků. Dalším sortimentem je mražená drůbež a její části a mrazené ryby. Také v uzenářských produktech nabízí společnost INPOST širokou škálu měkkých, trvanlivých a fermentovaných výrobků, specialit, uzených mas, šunek a vařeného programu. Na fotografiích jsou vidět různé části provozů s instalovanými zařízeními (obrázky na výšku upravte). V prezentačním videu jsou vidět naše zařízení a systém v ostrém provozu.
 

Inpost - expedice Inpost - expedice Inpost - expedice Inpost - expedice Inpost - expediceInpost - expedice Inpost - expedice Inpost - expedice Inpost - expedice Inpost - expedice

 
V prezentačním videu jsou vidět naše zařízení a systém v ostrém provozu.
 

Restaurační a pokladní systém společnosti Origin Soft s.r.o.