Expediční a etiketovací systém FINTA ve společnosti LE&CO byl začátkem listopadu převeden do III. etapy provozu

Systém FINTA je v komunikaci se skladovým a informačním systémem ASAP provozován u společnosti LE & CO v novém výrobním závodě v Jirnech u Prahy od jeho zprovoznění v roku 2007 a od začátku listopadu 2009 byl spuštěn do III. etapy provozu. V I. fázi byla spuštěna expedice a etiketování zboží na více než 10-ti terminálech na expedici, na dvou terminálech příjem surovin do vstupního skladu a terminály ve skladech. Ve II. fázi v letech 2008 a 2009 byli plně napojeny do systému terminály ve skladech a komunikace se systémem ASAP byla plně převedena na tzv. web services, umožňující využití kompletního informačního systému včetně šarží a plné dohledatelnosti produkce. Ukončení této etapy bylo na začátku listopadu 2009 a systém byl převeden do III., optimalizační etapy provozu.
Společnost LE & CO Ing. Jiří Lenc, s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších výrobců šunek a masných specialit nejen v rámci České republiky. V roce 2000 byl u společnosti zaveden a certifikován systém řízení jakosti ISO 9001:2000, v roce 2003 systém HACCP a BRC Global - Food a v roce 2006 systém ISO 22000:2006. Mezi odběratele patří nejen velké mezinárodní řetězce, výrobci baget a lahůdek, ale také střední a malá řeznictví, pekárny a specializované prodejny či gastronomická zařízení. Kvalitní výrobky, náš expediční a etiketovací systém FINTA, informační systém ASAP a investice společnosti LE & CO do nejmodernějších technologií, pomáhá našemu významnému zákazníkovi, aby jeho značka patřila ke špičce na trhu.

etiketovací systém expediční systém etiketovací systémy etiketovací systémy systém etiketovací systém expediční Expediční systémy Etiketovací systémy systémy expediční Systémy etiketovací
Restaurační a pokladní systém společnosti Origin Soft s.r.o.